Nákladná kamiónová doprava

Logistické služby sú našou prioritnou činnosťou. Radi pre Vás zabezpečíme bohaté skúsenosti v oblasti vnútroštátnej kamiónovej dopravy aj medzinárodnej kamiónovej dopravy (MKD).

Nákladná kamiónová doprava


Hlavnou činnosťou je expresné doručenie tovaru na požadované miesto objednávateľa. Ponúkame aj možnosť krátkodobého uloženia tovaru v kamióne prípadne v našom externom sklade. Vďaka našim skúsenostiam a individuálnemu prístupu Vám vieme zabezpečiť prepravu tovaru do všetkých destinácií Európy podľa dohody k obojstrannej spokojnosti. Disponujeme rozsiahlym vozovým parkom vlastných vozidiel pre cestnú nákladnú prepravu.

Kamiónová doprava CLpreprava

Čo ponúkame?

  • vnútroštátna preprava tovaru
  • medzinárodná preprava tovaru v rámci celej Európy
  • špedičná doprava

Vozový park

Za dlhé roky pôsobenia na trhu sme si vybudovali kvalitný vozový park a sme schopní zabezpečiť prepravu nákladov rôzneho charakteru a nosnosti. Naša flotila vozidiel spĺňa najnovšie technické a ekologické požiadavky. V záujme bezpečnosti majú naše automobily satelitný navigačný systém, čo má priamy dopad na kvalitu komunikácie a umožňuje sledovať trasu.

Kamiónová doprava CLpreprava
Prečo my
6 rokovna trhu
6 rokov
na trhu
Monitorovanie všetkých vozidiel cez GPS
Monitorovanie všetkých
vozidiel cez GPS
Školení a skúseníšoféri
Školení a skúsení
šoféri
Vozidlá spĺňajúemisné normy EURO6
Vozidlá spĺňajú
emisné normy EURO6
Kontaktujte nás
Ak máte záujem pridať sa k širokej skupine našich spokojných zákazníkov, požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky pre Vašu kamiónovú prepravu po Európe.